سلام به همه هموطنان عزیز

به عنوان یه شهروند عادی میخوام تبریک بگم :

اول این مسئله ی بسیار مهم را عرض کنم که مشارکت عاااالی بود و جا داره از همه اونایی که تو انتخابات شرکت نمیکردن تشکر کنم که بالاخره تصمیم گرفتن و تشریف آوردن و در انتخابات شرکت کردن و مهر تایید نظام را زدن ، جای تقدیر داره واقعا، ممنونم.

دوم اینکه ما قانون مداریم و ساز و کار انتخابات را قبول داریم اگر هم شکایتی بابت تخلفات انتخاباتی هست کاندیدای عزیزمون از طریق قانون پیگیری کرده و میکنه ان شاءالله. ما مثل افرادی که سال ۸۸ ریختن تو خیابون ها و بانک ها و لوازم و. را به آتیش کشیدن و فتنه کردن نیستیم (البته اون موقع هم خیلی ها گول خوردن بنده های خدا) اینکارها را اصلا قبول نداریم چون امنیت و آرامش مردم عزیز ایران برامون مهمه ، انتخابات مثل همیشه کاملا سالم بوده و ساز و کار قانونی خودش را داشته.

اما در آخر جا داره به همه طرفداران آقای تبریک بگم ، خسته نباشید ، شور و شوق خوبی برقرار بود ، و این پیروزی را بهتون تبریک عرض میکنم ، واقعا مبارکتون باشه و از رییس جمهور منتخب همه ی ایران حمایت میکنیم.

نمیخوام کامتون را تلخ کنم مخصوصا تو این موقعیت که خوشحالید ، فقط چندتا نکته به صورت مزاح عرض کنم خدمتتون :

ان شاءالله این دوره به تمامی وعدهایی که داده شده عمل کنن یا حداقل زیرش نزنن و فراموش نکن.

ان شاءالله دیگه 5 درصد انرژی هسته ای که از 20 درصد مونده را به آبنبات چوبی نفروشیم.

ان شاءالله دیگه سند 2030 جدیدی در کار نباشه.

از کسی هم که به عمو حسن رای داده ازش خواهش میکنم سال های بعد از وضعیت بد اقتصادی صحبت نکنه ، چون خودش انتخاب کرده.

مهمتر اینکه اگر رئیس جمهور محترم زد زیر وعده هاش و یا خدایی نکرده یادش رفت طرفدارش یادشون نره.

ایشالا همیشه موفق و پیروز باشید.

کتاب تازه و خواندنی...

عشق قدرت آفرین هست...

حضرت زهرا سلام الله علیها

، ,کنم ,شاءالله ,ان ,تبریک ,انتخابات ,ان شاءالله ,و کار ,کنم که ,ساز و ,عرض کنم

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروش اینترنتی , فروشگاه اینترنتی , خرید آسان و مطمئن زندگیِ دور و بر ما اکران موزیک , دانلود اهنگ ترکی دانلود بازی و برنامه اندروید Little Nightmares آسان رایان، ثبت دامین و فروش هاست صبا مشاور - مشاور قانون کار و تامین اجتماعی کاش‌کوله‌ام کتاب های من خرید ادکلن های زنانه و مردانه